Агентам

Для початку співпраці з UGC просимо Вас:

  1. Заповнити агентський договір і відправити скановані копії першої та останньої сторінки на адресу agent@ugctravel.com. Докласти скановану копію банківської гарантії фінансового забезпечення цивільної відповідальності туроператора або турагента. Це прискорить процес обробки даних і присвоєння доступу до онлайн бронювання і особистого профілю туроператора UGC.
  2. Надіслати оригінал договору за адресою: 03035, Україна, Київ, вул. В. Сурикова 3, корпус 4, офіс 22. Компанія ТОВ "Юкрейніан Глобал Компані".
  3. Заповнити та надіслати скановану копію анкети з даними для отримання оперативної інформації та зв'язку з Вами у неробочі години в разі екстрених ситуацій.

Скачати:

Агентський договір
Анкета даних агента
Договір з туристом UGC
Пам'ятка туристам
Додаткова угода на перенесення туру
Додаткова угода на депонування коштів

Просимо взяти до відома, що логін і пароль для доступу до онлайн бронювання і особистого профілю є конфіденційними і не підлягають розголошенню незацікавленим особам. У разі виявлення витоку інформації просимо Вас негайно зв'язатися з співробітниками туроператора Ukrainian Global Company для блокування доступу в систему за адресою agent@ugctravel.com або телефоном (044)2903233.

Умови оплати турів та чартерних авіаквитків

Всі оплати приймаються виключно в українській національній валюті (гривні) за курсом, встановленим Національним Банком України.
Курс може відрізнятись у випадках форс-мажорних обставин (військові дії, обмеження на валютні операції Національного Банку тощо).

 

Просимо взяти до відома комісію при оплаті в касах банку:

Клієнти ПриватБанку:
Приват240,50%min - 3,00 грн.max - 200,00 грн.
Через термінал1,00%min - 5,00 грн.max - 500,00 грн.
Через касу банку1,00%min - 15,00 грн.max - 500,00 грн.
лінк «Приватбанк» 0,50%min - 3,00 грн.max - 200,00 грн.
Клієнти інших банків:
Через касу банку2%min - 15,00 грн.max - 700,00 грн.
Через термінал1%min - 5,00 грн.max - 500,00 грн.
Приват242,75%
лінк «Приватбанк» 2,75%
Згідно тарифів банку від 01.06.2021 р.Деталі

 

Умови оплати турів за напрямком Кіпр:

Тури з гарантованим авіаперельотом: не менш ніж 20% передплати протягом 2 банківських днів після підтвердження, залишок не пізніше, ніж за 7 днів до заїзду.
Тури з негарантованим авіаперельотом: не менш ніж передплата в розмірі вартості авіаквитків, залишок не пізніше, ніж за 7 днів до заїзду. Вартість передплати буде показуватися в онлайн кабінеті.
На період Травневих та інших свят умови оплати можуть бути скореговані.
Умови оплати турів з розміщенням у приватних віллах та апартаментах будуть згідно з умовами постачальника послуг.

 

Умови оплати турів за напрямком Туреччина:
Тури з гарантованим авіаперельотом: не менш ніж 20% передплати протягом 2 банківських днів після підтвердження, залишок не пізніше, ніж за 5 днів до заїзду за напрямками Стамбул там Каппадокія та за 7 днів до заїзду за іншими напрямками.
Тури з негарантованим авіаперельотом: не менш ніж передплата в розмірі вартості авіаквитків, залишок не пізніше, ніж за 5 днів до заїзду. Вартість передплати буде показуватися в онлайн кабінеті.
На період Новорічних, Травневих та інших свят умови оплати можуть бути скореговані.

 

Умови оплати турів за усіма напрямками (крім Кіпру та Туреччини):
20% передплати протягом 2 банківських днів після підтвердження, залишок не пізніше, ніж за 7 днів до заїзду.
На період Новорічних, Травневих та інших свят умови оплати можуть бути скореговані.
Умови оплати можуть також бути скореговані в залежності від умов оплати авіаперевізника, готелю або іншого постачальника послуг.

 

Звантажити:

Банківські реквізити для оплати бронювань

Зразок листа на повернення грошей від агентства

Зразок листа на перезалік коштів

Видача документів

Видача документів відбувається шляхом скачування файлів з особистого онлайн кабінету агента після повної оплати туру або авіаквитків. У разі неможливості роздрукувати документи і необхідністю видачі документів клієнтам "на руки" просимо надіслати запит на пошту: info@ugctravel.com.

Семінари, вебінари, рекламні тури

Слідкуйте за новинами з навчальних семінарів, вебінар і актуальним рекламних турах. Дані заходи будуть сповіщені у вигляді розсилок. Для коректного отримання листів необхідно додати адресу email@ugctravel.com у список контактів!

Будьте з нами онлайн:
Facebook
Telegram
Instagram

Екстренна допомога

У разі необхідності екстреної допомоги y неробочий час, просимо використовувати гарячу лінію туроператора UGC: +38(095)8832135.