Агентам

Для початку співпраці з UGC просимо Вас:

 1. Заповнити агентський договір і відправити скановані копії першої та останньої сторінки на адресу agent@ugctravel.com. Докласти скановану копію банківської гарантії фінансового забезпечення цивільної відповідальності туроператора або турагента. Це прискорить процес обробки даних і присвоєння доступу до онлайн бронювання і особистого профілю туроператора UGC.
 2. Надіслати оригінал договору за адресою: 03035, Україна, Київ, вул. В. Сурикова 3, корпус 4, офіс 22. Компанія ТОВ "Юкрейніан Глобал Компані".
 3. Заповнити та надіслати скановану копію анкети з даними для отримання оперативної інформації та зв'язку з Вами у неробочі години в разі екстрених ситуацій.

Скачати:

Агентський договір
Анкета даних агента
Договір з туристом UGC
Пам'ятка туристам
Додаткова угода на перенесення туру
Додаткова угода на депонування коштів

Просимо взяти до відома, що логін і пароль для доступу до онлайн бронювання і особистого профілю є конфіденційними і не підлягають розголошенню незацікавленим особам. У разі виявлення витоку інформації просимо Вас негайно зв'язатися з співробітниками туроператора Ukrainian Global Company для блокування доступу в систему за адресою agent@ugctravel.com або телефоном (044)2903233.

Умови оплати турів та авіаквитків

Всі оплати приймаються виключно в українській національній валюті (гривні) за курсом, опублікованому на сайті туроператора Ukraininan Global Company.

Рахунок для оплати діє один банківський день з дати його виставлення. У разі несплати або недоплати, рахунок перевиставляє за курсом на день оплати або доплати (на залишок). Оплата приймається за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок компанії у банку. Можливо оплатити рахунки у касах зазначених банків у всіх відділеннях України.
Просимо взяти до відома комісію при оплаті в касах банку:

 • "Альфа-Банк" - 20 грн. за кожен платіж;
 • "Приватбанк" - 1% від суми платежу, але не більше 50 грн за платіж.
  (комісія може відрізнятися в залежності від умов обслуговування платником в банку)

 

Умови аннуляції та переносу оплачених (передплачених) коштів за тури на вильоти з 17.03.2020 по 30.06.2020 у зв'язку з обмеженнями пересування через коронавірус Covid-19.

По заявках, початок подорожі по яких, припадає на дати з 17.03 по 30.06.2020 включно можуть бути застосовані наступні умови:
- перенос туру на інші дати подорожів (до 31.12.2021 року): на інші дати вильотів у 2020 році згідно цін онлайн пошуку або без додаткових оплат на такі ж самі дати подорожів у 2021 році.
Для напрямку Кіпр при переносі на вильоти з 05.06 по 03.11.2020 по ціні онлайн-пошуку пропонується додаткова знижка у розмірі 10%.
- оформлення депозиту в валюті туру (євро чи долар США), що може бути використаний на будь-які тури компанії Юкрейніан Глобал Компані до 31.12.2021 року.
Якщо було оформлено тур за спеціальними умовами (акційний тариф на переліт, безповоротний тариф на готель) перенос туру або оформлення депозиту мають бути узгодженими згідно умов авіакомпаній або готелів і вони можуть відрізнятись від умов, вказаних вище.
Ануляція подорожі можлива тільки згідно умов агентського договору.
Дані умови застосовуються, якщо рішення про перенос або оформлення депозиту було прийнято не пізніше, ніж за 7 днів до початку подорожі первісного замовлення.

Умови оплати турів за заявками на 2020 рік (нові бронювання з 10.06.2020):

Повна оплата по туру у розмірі 100% не менше ніж за 8 днів (тиждень) до заїзду.
Передплата може бути в будь-якому розмірі на розсуд замовника.


Штрафні санкції застосовуються при відмові від подорожі менше, ніж за 8 днів (тиждень) до заїзду. При відмові більше ніж за 8 днів (тиждень) до заїзду штрафні санкції не застосовуються.
Курс оплати не фіксується, доплата за заявкою за курсом на день проведення доплати. Дані умови застосовується по турам з вильотом з 01.07.2020 по 30.11.2020 та на нові бронювання з 10.06.2020.
Умови оплати (предоплати) та штрафних санкцій можуть бути скориговані в індивідуальному порядку за запитом та в залежності від умов складових пакетного туру (акційний тариф на авіапереліт, безповоротний тариф по готелю та інше).

 

Умови оплати турів за заявками раннього бронювання на 2020 рік:

 • 1 етап оплати: не менше 25% протягом двох робочих днів після підтвердження заявки;
 • 2 етап оплати: не менше 25% протягом місяця після підтвердження заявки;
 • 3 етап оплати: залишок не пізніше, ніж за 15 днів до заїзду.

Умови оплати можуть бути скориговані в індивідуальному порядку за запитом.

 

Умови оплати турів по акції раннє бронювання Кіпр

 • 25% - оплата протягом двох робочих днів після підтвердження заявки;
 • Залишок 75% не пізніше, ніж за 15 днів до заїзду.

Курс оплати не фіксується, доплата за заявкою за курсом на день проведення доплати. Дані умови застосовується по турам з вильотом з 01.04.2020 по 03.11.2020. Штрафні санкції по турам по акції раннього бронювання згідно з агентською угодою.

Умови оплати можуть бути скориговані в індивідуальному порядку за запитом.

Сума передоплати може бути збільшена в залежності від умов складових пакетного туру (акційний тариф на авіапереліт, безповоротний тариф по готелю та інше).
Штрафні санкції при ануляції заявки з раннього бронювання застосовуються відповідно до агентського договору, якщо немає інших обмежень (акційний тариф на авіапереліт, безповоротний тариф по готелю та інше).

Скачати:

Банківські реквізити для оплати бронювань

Зразок листа на повернення грошей від агентства

Видача документів

Видача документів відбувається шляхом скачування файлів з особистого онлайн кабінету агента після повної оплати туру або авіаквитків. У разі неможливості роздрукувати документи і необхідністю видачі документів клієнтам "на руки" просимо надіслати запит на пошту: info@ugctravel.com.

Семінари, вебінари, рекламні тури

Слідкуйте за новинами з навчальних семінарів, вебінар і актуальним рекламних турах. Дані заходи будуть сповіщені у вигляді розсилок. Для коректного отримання листів необхідно додати адресу email@ugctravel.com у список контактів!

Будьте з нами онлайн:
Facebook
Telegram
Instagram

Екстренна допомога

У разі необхідності екстреної допомоги y неробочий час, просимо використовувати гарячу лінію туроператора UGC: +38(095)8832135.