Агентам

Для початку співпраці з UGC просимо Вас:

 1. Заповнити агентський договір і відправити скановані копії першої та останньої сторінки на адресу agent@ugctravel.com. Докласти скановану копію банківської гарантії фінансового забезпечення цивільної відповідальності туроператора або турагента. Це прискорить процес обробки даних і присвоєння доступу до онлайн бронювання і особистого профілю туроператора UGC.
 2. Надіслати оригінал договору за адресою: 03035, Україна, Київ, вул. В. Сурикова 3, корпус 4, офіс 22. Компанія ТОВ "Юкрейніан Глобал Компані".
 3. Заповнити та надіслати скановану копію анкети з даними для отримання оперативної інформації та зв'язку з Вами у неробочі години в разі екстрених ситуацій.

Скачати:

Агентський договір
Анкета даних агента
Договір з туристом UGC
Пам'ятка туристам

Просимо взяти до відома, що логін і пароль для доступу до онлайн бронювання і особистого профілю є конфіденційними і не підлягають розголошенню незацікавленим особам. У разі виявлення витоку інформації просимо Вас негайно зв'язатися з співробітниками туроператора Ukrainian Global Company для блокування доступу в систему за адресою agent@ugctravel.com або телефоном (044)2903233.

Умови оплати турів та авіаквитків

Всі оплати приймаються виключно в українській національній валюті (гривні) за курсом, опублікованому на сайті туроператора Ukraininan Global Company.

Рахунок для оплати діє один банківський день з дати його виставлення. У разі несплати або недоплати, рахунок перевиставляє за курсом на день оплати або доплати (на залишок). Оплата приймається за безготівковим розрахунком на розрахунковий рахунок компанії у банку. Можливо оплатити рахунки у касах зазначених банків у всіх відділеннях України.
Просимо взяти до відома комісію при оплаті в касах банку:

 • "Кредобанк" - 20 грн. за кожен платіж;
 • "Альфа-Банк" - 20 грн. за кожен платіж;
 • "Приватбанк" - без комісії.

Умови оплати турів за заявками раннього бронювання на 2020 рік:

 • 1 етап оплати: не менше 25% протягом двох робочих днів після підтвердження заявки;
 • 2 етап оплати: не менше 25% протягом місяця після підтвердження заявки;
 • 3 етап оплати: залишок не пізніше, ніж за 15 днів до заїзду.

Умови оплати можуть бути скориговані в індивідуальному порядку за запитом.

Умови оплати турів по акції раннє бронювання Кіпр

 • 25% - оплата протягом двох робочих днів після підтвердження заявки;
 • Залишок 75% не пізніше, ніж за 15 днів до заїзду.

Курс оплати не фіксується, доплата за заявкою за курсом на день проведення доплати. Дані умови застосовується по турам з вильотом з 01.04.2020 по 03.11.2020. Штрафні санкції по турам по акції раннього бронювання згідно з агентською угодою.

Умови оплати можуть бути скориговані в індивідуальному порядку за запитом.

Сума передоплати може бути збільшена в залежності від умов складових пакетного туру (акційний тариф на авіапереліт, безповоротний тариф по готелю та інше).
Штрафні санкції при ануляції заявки з раннього бронювання застосовуються відповідно до агентського договору, якщо немає інших обмежень (акційний тариф на авіапереліт, безповоротний тариф по готелю та інше).

Скачати:

Банківські реквізити для оплати бронювань

Зразок листа на повернення грошей від агентства

Видача документів

Видача документів відбувається шляхом скачування файлів з особистого онлайн кабінету агента після повної оплати туру або авіаквитків. У разі неможливості роздрукувати документи і необхідністю видачі документів клієнтам "на руки" просимо надіслати запит на пошту: info@ugctravel.com.

Семінари, вебінари, рекламні тури

Слідкуйте за новинами з навчальних семінарів, вебінар і актуальним рекламних турах. Дані заходи будуть сповіщені у вигляді розсилок. Для коректного отримання листів необхідно додати адресу email@ugctravel.com у список контактів!

Будьте з нами онлайн:
Facebook
Telegram
Instagram

Екстренна допомога

У разі необхідності екстреної допомоги y неробочий час, просимо використовувати гарячу лінію туроператора UGC: +38(095)8832135.