Греція

Греція – романтика в яку закохуєшся знову і знову …

Греція – є батьківщиною давньої культури і колискою античної цивілізації. По праву вважається одним з центрів християнства. Кращий курортний центр з розвиненим туризмом в Європі. Не знаючи основні цінності цієї країни, краще утриматися від поїздки або скористатися нашими рекомендаціями. Ми пропонуємо вам короткий екскурс, в світ, створений протягом декількох століть.

Грецька земля, одна з не багатьох країн, яка може похвалитися по-справжньому великою різноманітністю пам'яток. Навіть при побіжному огляді, щоб відвідати їх всі, підуть роки. Буквально на кожному кроці експонат, що притягує інтерес. І мова не йде тільки про великі міста, така ж ситуація і в провінціях, та й на всіх островах. Кожен клаптик наповнений історією, пов'язаної з міфологією і легендами.

Не рекомендуємо концентрувати всю увагу, виключно на історії грецької держави. Сучасний мегаполіс також має в своєму розпорядженні цікаві інновації і не менш яскравий і колоритний ритм життя. У цій країні м'який субтропічний клімат, природа вразить своєю різноманітністю. Море назавжди запам'ятається своєю чистотою, прозорістю. Пляжі дивують своєю різноманітністю на одному галька, пройдеш сто метрів, натикаєшся на пісок. Заїхавши з екскурсією в одне із поселищ, ви ніколи не забудете тої гостинності та місцевої дружелюбності. Продегустувавши одного разу грецьку кухню, ви закохаєтесь в неї назавжди. На території безліч готелів, розрахованих на людей різного достатку, але об'єднує їх одне: бездоганний сервіс і бажання догодити будь-якому клієнту.

Тури

За індивідуальним запитом

Міста та курорти

Греція – невід'ємна частина Європи. Територіально розташовується на Балканах і на островах південно-східного Середземномор'я. Її площа становить близько 132 тисяч км кв. майже 1/5 займають острова. До складу країни входять близько 2000 островів, населеними є тільки 200 з них. Найбільш, великими і популярними вважаються Крит, Лесбос, Родос і т.д.

Омивається країна чотирма морями. Частина материка має кордон з такими державами, як Туреччина, Албанія і Болгарія. Найвища точка - це гора Олімп (2917 м).

Серцем Греції, по праву, вважаються Афіни.

Греція складається як з материкової частини так і з острівної.

У Сарнічній гавані, з'єднані узбережжя Аттики і Пелопоннесу, розташована невелика мережа островів з назвою Аргосаронікос.

Все острівна населення свято дотримується давніх традицій. Щодня життя тут тече в розміреному, можна навіть сказати уповільненому темпі. З настанням літа все набуває зовсім інші відтінки. Коли з'являється великий наплив туристів, тут починається життя. Недарма Греція сьогодні вважається наймоднішим курортом Європи. В цей куточок їдуть не тільки за прекрасним відпочинком, але і за нічний екзотикою.

Мова. Часовий пояс. Грошова одиниця

Греція і Україна знаходяться в одному часовому поясі.

Основною мовою є - грецька. Але великою популярністю користується англійська, практично будь-який житель, зможе порозумітися цією мовою. Абсолютно не важливо, в якій частині Греції ви звернулися з питанням, в мегаполісі або в глибинці англійською зможуть дати вам чітку відповідь. Часто на важливих туристичних показниках написи поруч з грецькими, перекладаються англійською. Собі на допомогу можна придбати путівник англійською, французькою, німецькою, а іноді і російською мовою.

З 2002 року в обіг увійшла єдина європейська валюта Євро (EURO). У Греції крім офіційної назви існує не гласне, на старовинний, манер «лепти». В обороті використовуються всі існуючі номінали.

Всюди в побуті стандартні кредитні картки, призначені для міжнародних платежів Visa, American Express, Mastercard. Банкомати розташовані повсюдно. Але до оплати, не скрізь користуються безготівковим розрахунком. У деяких місцях охочіше справу мають з готівкою.

Клімат

У Греції - не жорсткий, середземноморський клімат. Середній температурний режим січня від +4 до +12 градусів, в літній період градусники показують 27-30 градусів тепла. Це найтепліша країна Європи. Пляжний сезон тут починається не пізніше травня і триває до жовтня. Сніг тут велика рідкість. Але варто врахувати всі кліматичні умови, а саме наявність гірських масивів. Там температура набагато нижче. Ось чому в європейських країнах Греція є ще й популярним гірськолижним курортом.

Шопінг

У всіх маркетах особливий режим за індивідуальним графіком. Понеділок і середа - неторгові дні, в такі дні режим роботи з 9 до 15, в зимовий період до 14 годин. Вівторок, четвер, п'ятниця - торгові дні, магазини відкриваються вранці, працюють до 14.00, а потім знову відкриваються о 17.00. Торгівля йде аж до 21.00. У великих містах уже не діє подібна практика. Робочий графік там розрахований на туристів. У деяких великих торгових точках, можна побачити відкриті двері і в неділю.

За стандартною схемою працюють і аптеки, ось чому ліки реально придбати тільки в черговому закладі. Протягом останнього тижня в переддень Різдва, або перед Великоднем, всі торгові точки працюють цілодобово.

Історичні пам'ятки та музеї розраховані на наплив туристів, коли їх потік збільшується, закриття відбувається дещо пізніше.

Віза

Греція - країна Євросоюзу і щоб її відвідати треба шенгенська віза. За інформацією з її отримання звертайтеся до представника посольства Греції або безпосередньо до туристичного оператору.

Правила перетину митниці

За грецькими правилами в країну дозволено ввозити стандартний список предметів, продуктів і тютюнових виробів. При перетині кордону можна мати з собою особисті речі, продукти харчування до 10 кг. Сигарети, в кількості не більше 300 штук. Спиртні напої (1,5 літра), вино не більше (2 л).

Дозволено провозити фотообладнання і плівку до нього, відеотехніку з додатковою плівкою. Бінокль, улюблений музичний інструмент, що має компактні розміри. Аудіоплеєр якщо він не громіздкий. Так само до проїзду дозволений спортивний інвентар, велосипед.

Заборона на ввезення стандартна, в цьому списку є: наркотики, лікарські препарати (крім запропонованих доктором після медичного огляду) предмети антикваріату, вибухівка, будь-який тип зброї.

За додатковими питаннями звертайтеся до менеджера напрямку!