Італія

Неперевершена витонченість та враження

Від відомих визначних пам'яток, таких як римський Колізей, до маловідомої приморської тратторії на Адріатиці - Італія пропонує свято відкриттів! Тут історія та культура поєднуються з матір'ю-природою та італійською пристрастю до мистецтва, їжі, вина та музики, щоб запропонувати відвідувачам нескінченне меню на  вибір.

Туризм — це провідна галузь Італії, яка робить шлюб між відвідувачем та господарем щасливим, підживленим обіцянками нових емоцій та вражень із кожним днем. Про Італію можна писати й розказувати довго та яскраво, можна знайти багато оповідань, есе, картин, фото, блогів, інших інформаційних джерел, які дають змогу поринути у чудові глибини країни «дольче віта», але  краще за все знайти час і відвідати цю неймовірну країну гостинних людей.

Тури

За індивідуальним запитом

Eкскурсії

За індивідуальним запитом

Міста та курорти

Серед великої кількості італійських курортів кожен може знайти для себе місце відпочику.Хтось обере сонячні поцілунки, інші – звуки колискової морських хвиль, треті ще додадуть  смак витонченого вина. Будь-який курорт Італії стане для Вас місцем, де згасає турбота (вона замінюється дивами) й народжуються чудові спогади.
Думаючи про Італію, багато хто уявляє собі великі шикарні міста : Рим, Мілан, Флоренція або Венеція.Так, звичайно,  вони заслуговують на відвідання й витрату часу, але інколи , ми прагнемо отримати тишу й релакс на відпочинку, ми хочемо побути подалі від галасливих туристичних маршрутів та потрапити до віддалених й непопулярних куточків. Ці місця - це приховані коштовності, про які більшість людей не знає, але вони існують та переповнені дивовижними речами.
Ми пропонуємо Вам приєднатися до нас , щоб відкрити Італію для себе с того боку, який вона Вам ще не показувала. Ми концентруємо увагу туристів на справжній « живій» Італії, , ми знайомимо їх зі звичаями, традиціями, способом життя місцевих мешканців. Клієнти зустрінуть справжніх людей, вони поговорять з ними, вони будуть частиною їхнього життя, беручи участь у домашніх заходах, таких як виготовлення макаронних виробів ручної роботи, хліб, піца, виготовлення гончарних виробів, збирання винограду та інше.

Мова. Часовий пояс. Грошова одиниця

Офіційна мова Італії - італійська. Але в цій країні існує величезне розмаїття мов, яке включає використання діалектів в двадцяти регіонах країни, таких як ломбардійський (в Ломбардії), римський (в Римі) і калабрийский (в Калабрії), а також використання інших мов в районах, що межують з іншими державами. До них відносяться німецький і ладинский в Альто-Адідже, французький в Валле-д'Аоста і словенський на північному сході Італії. Іншими мовами, такими як албанська, грецька, розмовляють на півдні. Хоча в повсякденні італійці спілкуються багатьма діалектами, стандартна італійська мова є національною мовою шкіл, судових розглядів, засобів масової інформації та розуміється по всій країні.

Італія перебуває в центрально-європейському часовому поясі (CET), дорівнює GMT плюс 1 годину. Літній час (+1 година) діє з кінця березня до кінця вересня. Однак щороку, приблизно з останнього тижня березня до останнього тижня жовтня, Італія використовує перехід на літній час і переводить годинники на одну годину. Різниця в часі між Україною та Італією: -1 година

З 1 січня 2002 року євро ефективно циркулює в Італії і зараз є єдиною валютою.  В обігу використовуються  банкноти 5, 10 євро, 20 євро, 50 євро, 100, 200 євро та 500 євро, а також монети євроцентів: 0,01 євро, 0,02 євро, 0,05 євро, 0,10 євро, 0,20 євро, 0,50 євро, 1 євро та 2 євро.

Клімат

Для подорожей Італією сприятливі всі сезони. Клімат значно варіюється від півночі до півдня Італії.

На півночі країни - місцевості між Альпами та Тоскано-Емілійськими Апеннінами - клімат суворий, з дуже холодною зимою та дуже жарким, особливо вологим літом. У центральній Італії клімат м'якший, із меншою різницею температур між літом та зимою з більш короткою та менш інтенсивною холодною порою, ніж на півночі; літо довше, але знойность північних міст пом'якшується морем. У південній Італії і на островах зими ніколи не бувають особливо суворими, а весняні та осінні температури подібні до тих, які досягаються влітку в інших областях Італії.

Кухня

Італія завжди була синонімом «хорошої їжі», пропонуючи безпомилковий вибух ароматів та. Окрім однієї з найвідоміших кухонь в світі, вона також пропонує велике розмаїття різних регіональних страв і рецептів.
Відвідуючи Італію,  неможливо пропустити кулінарні та винні маршрути - мандрівки , що розкривають  еногастрономічну культуру країни, старовинні рецепти,  смак справжніх продуктів та простої їжі, натхненної класичною італійською кухнею та інноваційними творіннями. Всесвітньо відомі продукти, такі як сир Парміджано Реджіано (пармезан), шинка Парми та Сан-Даніеле, бальзамічний оцет Модена, песто Генуї, моцарела з Кампанії, трюфелі Альби та в'ялене м'ясо - це лише деякі символи, що відразу асоціюють Італію з країною доброї смачної  їжі. І, звичайно,  як же  без пасти та піци – цих двох універсальних синонімів Італії?

Не слід нехтувати винами Італії, цими  благородними послами італійської майстерності по всьому світі. Неперевершеним досвідом стане насолода смаком прекрасного вина в рідному середовищі його виготовлення :  келих Кьянті або Брунелло ді Монтальчіно  - в Тоскані, Барбера або Бароло – в  П'ємонті, Просекко ді Вальдоббіадене - у Венето, Ламбруско - в Емілії Романьї або білі вина у Фріулі та Трентіно-Альто-Адідже, або червоні сорта Вальтелліни, тощо. Італія - це світ смаків, які спокушають піднебіння, очі та серце.

Шопінг

«Made in Italy» - цей вислів, яке нагадує імідж високоякісної італійської продукції в усьому світі.
Причина популярності цього виразу? «Зроблено в Італії» до теперішнього часу, є справжнім брендом, що символізує перевагу італійського майстерності і виробництва.Італійська продукція з престижним титулом «Зроблено в Італії», від взуття до прет-а-порте, від велосипедів до автомобілів і, безсумнівно, від чудових еногастрономічного традицій, користується великим попитом у всьому світі - завдяки своїй цілісності і довговічності, оригінальності дизайну і креативності , а також для їх відмінних смаків і ароматів.

Зв'язок. Комунікації

Служба екстреної допомоги 113
Карабінери (армійський корпус, який також є поліцейським) 112
Пожежна служба 115
Надзвичайна ситуація зі здоров’ям 118
Посольство України в Італії : 00198, Roma, via Guido d'Arezzo, 9.
Консульський підрозділ – via Monte Pramaggiore, 13.
Телефон +39 068412630

Розваги

Італія - ​​це країна, яка проводить унікальні і захоплюючі події міжнародного рівня протягом всього року, надаючи незліченні можливості для переживання інтенсивних емоцій.
Художні виставки, які відбуваються в країні, натхненні більш ніж тисячолітньою спадщиною, а такі події, як Венеціанська бієнале з фокусом на сучасне мистецтво,  чергуються з театральними та балетними виставами. Любителі музики можуть відвідати  унікальні фестивалі і оперні сезони, запропоновані міланською La Scala і Verona Arena. Італія - ​​це синонім музики і мистецтва в будь-якій формі. Але це не все. Вона пропонує широкий спектр традиційних та сучасних культурних заходів, таких як літературні фестивалі або численні карнавали, особливо у Венеції, а також у багатьох інших регіонах, і різні історичні та релігійні свята, які наповнюють Італію фантазією і життєвою силою на протязі всього року.

Віза

Туристична віза громадянам України до Італії не потрібна у зв'язку з введенням безвізового режиму з країнами ЄС. Але доступна ця можливість тільки для громадян з новим біометричним закордонним паспортом.
При наявності біометричного паспорта українцям для в'їзду в Італію з метою туризму знадобляться наступні документи: Біометричний закордонний паспорт з терміном дії не менше шести місяців з дати закінчення останньої поїздки. Квиток у зворотний бік. Підтвердження бронювання гостьового будинку або готелю. Довідка з банку, що засвідчує фінансову спроможність громадянина на весь термін перебування в країні, з розрахунку 65 € на добу.

*За додатковою інформацією просимо звертатися до менеджера напрямку