Венето

Регіон Венето розташований на північному сході Апеннінського півострова і тягнеться від Доломітових Альп до узбережжя Адріатичного моря. Його територія пролягає через велику горбисту зону, що переходить в покриту мережею річок і каналів рівнину, де знаходиться і дельта річки По. Для венеціанського узбережжя характерні численні лагуни, і саме в одній з них розташована єдина і неповторна Венеція, куди щороку спрямовуються тисячі італійських та іноземних туристів.

Цей багатоликий регіон зберігає незліченні природні та мистецькі скарби, він багатий старовинними традиціями.

Дивує різноманітність тутешніх краєвидів: рожевіють на заході Доломітові Альпи, східне узбережжя озера Гарда з туристичними центрами Песк’єра-дель-Гарда, Торрі-дель-Бенако і іншими; довгі піщані пляжі, що чергуються з такими відомими морськими курортами, як Єзоло, Бібіоне, Кавалліно, Каорле.

У чудові пейзажі Венето гармонійно вписуються його культурні пам’ятки, що додає регіону особливу чарівність.

Венето — ідеальне місце для оздоровчого відпочинку завдяки численним СПА-курортам, що славяться цілющими термальними джерелами. Серед Еуганських пагорбів розташована ціла мережа сучасних термальних курортів Терме Еуганее, в їх числі Абано, Монтегротто і Теоло. Тут можна не тільки провести курс оздоровчого лікування і косметологічних процедур, а й насолодитися екскурсіями по околицях.

Провінції

У склад регіону входять такі провінції: