Кампанья

Кампанія – це один з регіонів Південної Італії. Її межі простираються вздовж узбережжя Тірренського моря , від гирла річки Гарільяно до затоки Полікастро. М’який клімат, краса берегової лінії, багатство мистецтва та історії, а  також любов до їжі роблять Кампанію захоплюючою територією, якою вона є. Подорож починається з моря, яке можна вважати головою регіону, з його насиченими кольорами, узбережжям, що порізане бухтами  та великими скелями.

Морські води регіону можуть похвалитися  островами затоки Неаполя: Капрі та Іск’я – насправді природні шедеври. Ще одна принада Кампанії – її квітуча середземноморська рослинність, яка чергується з його маленькими чарівними містечками, що розповідають про історію і традиції цієї землі та роблять будь-яке перебування тут незабутнім.

Візитні картки регіону: Везувій — похмурий і загадковий, котрого люблять за красу і бояться за силу, що випромінюється й досі. Неаполь — відомий у всьому світі інтенсивністю і пристрастю своєї музики, він ніби змішує культуру високого рівня з популярними тенденціями, священне — з нецензурним і радісне — з меланхолічним. Сорренто — місто, яке розкинулося над морем терасою з туфу, наче впадає в нього; та яке уносить в мрії п’янкими ароматами квітучими садами з апельсинів й лимонів .

Провінції

У склад регіону входять такі провінції: