Оновлені правила перебування на Кіпрі з 01.08.21 року

З 01.08.2021 до 31.08.2021 (дату може бути продовжено) усі громадяни країни, а також туристи тільки при відвідуванні місць загального перебування (ресторани та бари поза межами готелю розміщення; нічні заклади; крамниці, де можуть перебувати більше 10 осіб одночасно; автобуси міського та приміського сполучення; екскурсійні об’єкти) мають пред’явити або safe pass (мешканці країни), або cyprus flight pass (туристи), або сертифікат про вакцинацію (мешканці країни та туристи). 

Водночас, є нюанси для туристів, які прибули до країни без сертифіката про вакцинацію:
— cyprus flight pass діє 7 днів, починаючи з дня прибуття в країну, для безперешкодного відвідування місць загального користування, що вказано вище;
— починаючи з 8го дня перебування кожні 3 дні (72 години) необхідно сдавати тест (експрес-тест чи ПЛР) для того, щоб продовжити відвідувати місця загального користування, що вказано вище.

Відповіді на важливі питання! 

Не потрібно робити тести, починаючи з 8го дня перебування, для:
— тих, хто має сертифікат повного курсу вакцинації;
— дітей до 11 років включно;
— тих, хто перебуває на Кіпрі до 8 днів (7 ночей в готелі та вилітає на 8й день додому);
— тих, хто користується тільки інфраструктурою готелю розміщення;
— відвідування періптеро — невеликих туристичних крамничок;
— вільного пересування вулицями, користування пляжами;
— поїздок на таксі та трансферах приймаючої компанії;
— входу до будівлі терміналу аеропорту та перебування в ній;
— тих, хто під час екскурсій не планує заходити до крамниць і ресторанів (але тут є виключення).

Хто планує перебувати більше, ніж 8 днів і відвідувати місця загального користування, при реєстрації в готелі в перший день необхідно записатись на безкоштовний тест, що приїжджають робити співробітники лабораторій у всі готелі, з якими працює приймаюча сторона. Додаткові тести можна зробити практично у всіх аптеках і в наметах сдачі тестів (вартість експрес-тесту 8-10 євро).

Носіння маски є обов’язковим для усіх, включаючи туристів, при відвідуванні місць загального користування, а також при перебуванні в лоббі будь-якого готелю, якщо в цей час не вживати їжу або напої, під час користування шведською лінією в ресторанах та під час відвідування ексурсій. 

Поділитися: