Острів Фукуок — тропічний рай В’єтнаму

Назва острова у перекладі означає «Багата земля». І це справді так! Але йдеться не про нафту, алмази або золото, а про приголомшливу красу і практично дику природу. Туристи їдуть на цей курорт, що стрімко розвивається, щоб насолодитися прекрасним пляжним відпочинком, познайомитися з культурою В’єтнаму, скуштувати найкращі в країні морепродукти та побачити на власні очі райські тропіки.

Досвідчені мандрівники вже давно обирають для відпочинку Фукуок, як не розкручений аналог Пхукета! Тут є все для незабутнього відпочинку та яскравих емоцій.

На Фукуоці багато пляжів — ними острів і славиться!

У 2008 році пляжі Фукуока були визнані найкрасивішими на планеті. Це кілометри тих самих «баунті» з найчистішим білим піском і морем небесного кольору. Найвідомішим є Лонг Біч. Цей пляж завдовжки 7 кілометрів займає все західне узбережжя острова. Пісок на пляжі має соковиті жовті кольори, вхід в море пологий.
У північній частині острова є кілька диких і малолюдних пляжів — всі з пологим дном, чистою водою і білим піском. Саме тут знаходиться пляж із морськими зірками. Приголомшливе місце!

Вибір житла на Фукуоці досить великий: від дешевих гестхаусів до люксових 5* готелів. Обирайте на свій смак, а наша команда професіоналів UGCtravel допоможе вам у цьому.

Переліт на острів прямий – не потрібно оформлювати візу для громадян України! Вильоти кожну неділю з Варшави на 7-14 ночей.

Чекаємо ваших запитів на info@ugctravel.com або за телефоном +38(044)290-32-33

Поділитися: