Туристи в Сінгапурі зможуть скористатися спеціальним проїзним — IATA

Туристи, що прямують в Сінгапур літаком, вже з 1 травня зможуть скористатися проїзним Міжнародної асоціації повітряного транспорту (IATA).
Проїзний IATA — це мобільний додаток, за допомогою якого пасажири зможуть отримувати і зберігати результати ПЛР-тести від акредитованих лабораторій. Проїзний буде доступний для завантаження в другій половині квітня, а в даний час він тестується більш ніж 20 авіакомпаніями. Завдяки цьому документу пасажири зможуть пред’явити результат тесту авіакомпанії під час реєстрації на рейс, а також після прибуття на прикордонний контроль в аеропорту «Чангі».

Singapore Airlines вже протестувала проїзний IATA для пасажирів, які подорожують з Сінгапуру в Лондон в період з 15 по 28 березня. Авіакомпанія заявила, що документ був добре прийнятий клієнтами, і зазначила, що вони готові використовувати додаток для міжнародних поїздок і в майбутньому. «Інформація, представлена ​​в проїзному IATA, буде в форматі, який задовольняє вимогам Сінгапуру до попереднього тестування на COVID-19 для в’їзду в державу», — заявила влада. Буде здійснюватися зворотна передача даних про стан здоров’я з проїзного в системи авіакомпаній і прикордонних служб для попередньої посадки і допуску до польоту, а також включення цифрових свідоцтв про вакцинацію в проїзний.

Крім того, в понеділок Changi Airport Group запустила нову онлайн консьєрж службу для мандрівників, які планують відправитися в Сінгапур літаком. Safe Travel Concierge дозволяє пасажирам замовляти ПЛР-тест після прибуття і перевіряти, чи виконали вони всі необхідні вимоги для в’їзду в Сінгапур. «Замість того, щоб шукати на різних веб-сайтах документи перед поїздкою, пасажири зможуть легко отримати доступ до інформації і формам через STC», — йдеться в повідомленні.
Туристи також отримають доступ до таких послуг, як електронна карта прибуття та форма декларації про стан здоров’я Імміграційної служби. Реєстрація облікового запису безкоштовна.

Поділитися: