Влада Шрі Ланки пом’якшує карантинні обмеження для туристів

Шрі-Ланка з 1 жовтня скасує ПЛР-тести після прибуття для щеплених туристів.

Про нововведення повідомляється на сайті українського МЗС з посиланням на документ на сайті туризму Шрі-Ланки srilanka.travel.

Іноземні туристи, які не були повністю вакциновані, зможуть перевіритися на коронавірус в готелі, в якому вони будуть відпочивати.

Якщо вакциновані туристи їдуть з дітьми 12-18 років (які не можуть пред’явити документ про вакцинацію), підліткам доведеться здати ПЛР-тест після прильоту в аеропорту або в готелі рівня 1 «Safe and Secure».

Якщо тест, проведений на 12-й день, буде негативним, то карантин знімається. Також туристи зможуть відвідувати екскурсії, але тільки схвалені місцевим Мінздравом.
У разі, якщо ПЛР-тест у будь-якого туриста виявиться позитивним, його лікуватимуть або спостерігати в одному з приватних госпіталів.

Для в’їзду до Шрі-Ланки туристам потрібен сертифікат про повну вакцинацію англійською мовою (або нотаріально завірений переклад сертифіката). З моменту другого щеплення повинно пройти не менше двох тижнів. Для відвідування Шрі-Ланки можна пред’явити сертифікат про вакцинацію будь розробленої в світі вакциною.

Поділитися: