Затока Майя у провінції Крабі відкриється для відвідування з 1 січня 2020 року

Знаменита затока Майя в провінції Крабі знову відкриється для туристів з 1 січня 2022 року, при цьому будуть вживатися суворі заходи для збереження відновленої природи затоки та пляжу від несприятливого впливу масового туризму, повідомляє видання Пхукет Ньюс.

Національний парк Хат Ноппарат Тара в провінції Крабі знаходиться на завершальній стадії будівництва удосконаленого пірса на острові Пхі-Пхі-Ле та визначення зони купання для відвідувачів пляжу, заявив міністр природних ресурсів та навколишнього середовища Варавут Сілпа-арча та оголосив попередню дату відкриття парку.

Попри невеликі розміри, всього 250 метрів завдовжки й 15 метрів завширшки, затока Майя здобула всесвітню популярність після виходу на екрани художнього фільму «Пляж» з Леонардо Ді Капріо в головній ролі, знятому в Таїланді в 1999 році.

Департамент національних парків, дикої природи та охорони рослин Таїланду закрив популярну затоку Майя на острові Пхі-Пхі-Ле у червні 2018 року. На піку кількість туристів, які щодня відвідували знаменитий «Пляж», сягала п’яти тисяч людей, що призвело до руйнування рифів та заподіяння шкоди морській екології.

Міністр природних ресурсів, який прибув до Крабі на засідання кабінету міністрів, заявив, що відкриття затоки Майя відбуватиметься на суворих умовах. Кількість відвідувачів обмежена, робочий час – з 10:00 до 16:00, і кожен турист зможе провести лише одну годину на пляжі, плаваючи у спеціально відведеній зоні, щоб не пошкодити коралові рифи. Човни зможуть стояти на якорі лише у бухті з іншого боку острова.

Джерело/pattayapeople

Поділитися: